-33%Вібратор зайчик-стимулятор точки G кліторальний вібратор
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001057
3 489,55 ₴
2 338 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 340-49-51
Зайчик вібратор PRETTY LOVE 12 режимів вібрації
Розігрійте себе з акумуляторним вібратором G-spot Rabbit з 12 режимами вібрації. Завдяки своєму елегантному дизайну, цей силіконовий вібратор зберігає всі свої дивовижні особливості.
З двома двигунами, один у кліторальному стимуляторі, щоб пестити клітор, а інший у наконечникі фаллоімітатора, дають удвічі більше енергії, коли 12 режимів вібрації доводять вас до кульмінації, що захоплює дух. Коли потужний стимулятор клітора стимулює на вашу улюблену точку, вигнута форма націлюється на крапку G, забезпечуючи глибше задоволення. Відкрийте для себе постійні швидкості та пульсувальні режими, коли ви знайдете свою улюблену; функція розумної пам'яті запускатиме вібратор на останньому використаному настроюванні під час кожного його увімкнення.
Акумулятор від початку до кінця полегшує відновлення повної потужності іграшки.
Тип: Вибратор
Довжина (см): 11,5 (17,5)
Ширина (см): 3,7
Живлення: вбудований акумулятор
Матеріал виготовлення: Силікон
Цвет: Рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 167 г |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 17.5 см |
| Діаметр | 3.7 см |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Рожевий |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні, Безшумні |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Основні | |
| Призначення | Для жінок |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Стать | Жіночий |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 2 338 ₴
- Спосіб упаковки: 270*115*53







