-20%влевовправо
Вагіна чаша мастурбатор із присоском Vagina Delia
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001399
1 111,25 ₴
889 ₴
Показати оптові ціни+380963404951
- +380 (96) 340-49-51
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор чаша на присоску Vagina Delia
Не дозволяйте дотику власної руки зруйнувати вашу фантазію. Ці м'які щільні губи змінюються ребристим матеріалом з надм'якої термоплатної гуми, що схожий на шкіру. Простий у використанні.

Присосок на дні мастурбатора дає змогу розмістити його на будь-якій плоскій поверхні.
Технічні характеристики:
- Торгова марка: CRAZY BULL
- Матеріал: TPR / ABS
- Загальна довжина: 28,3 см
- Зовнішній діаметр: 10 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 560 г |
| Для кого | Для чоловіків |
| Довжина | 28.3 см |
| Діаметр | 10 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | На присосці |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 889 ₴









