
влевовправо
Вібратор Rabbit Секс іграшка для жінок вібратор кролик подвійна стимуляція Вібратор-кролик
- Немає в наявності
- Код: УТ000002065
598,82 ₴
+380963404951
- +380 (96) 340-49-51
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний вібратор для жінок. Стимуляція Клітора.
Маленький, але потужний силіконовий вібратор 30 вібрацій. Багатофункціональний двомоторний маленький вібратор із масажером точки G та клітора.

- Закінчується чітко окресленою головкою.
- Іграшка має елегантний, сучасний та ергономічний дизайн.
- Виготовлений із гігієнічного антиалергенного силікону.
- 30 різних функцій вібрації.
- 2 точки вібрації забезпечують сильну стимуляцію.
- Управління дуже зручне, здійснюється за допомогою однієї кнопки на ручці.
- Вібратор зроблений дуже акуратно, він повністю водонепроникний.
- Призначений для подвійної стимуляції.
- Він оснащений масажером точки G та стимулятором клітора.

Тип: Вібратор
Довжина (см): 9,5 (19,5)
Ширина (см): 3,2
Живлення: 2 батарейки ААА (у комплекті не постачаються)
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 19.5 см |
| Діаметр | 3.2 см |
| Живлення | Батарейки |
| Кількість режимів вібрації | 30 |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Для кого | Для жінок |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Призначення | Для жінок |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 598,82 ₴






