-33%Вібратор універсальний анальний тонкий вагінальний 12 режимів вібрації USB 18 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001620
2 028,36 ₴
1 359 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 340-49-51
Універсальний вібратор із зарядкою від USB 12 режимів вібрації
Достойне доповнення до вашого ящика: розкішний 12-функціональний перезаряджуваний і гнучкий вібратор ніч за ніч.
Дозвольте собі бути зачарованим його унікальною формою та спокушеними оргазмічними здібностями; цей вібратор створений, щоб приносити вам задоволення з усіх боків.

Завдяки 12 режимам вібрації відкрийте для себе стабільні швидкості та гуркітливі пульсації, коли ви досягаєте потужної кульмінації. Вібратор працює практично безшумно, із цією іграшкою можна легко стрибати під ковдру.

Тип: Вібратори, Анальний вібратор
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: Силікон
Розмір: 18,5*2,6 см.
Живлення: Вбудований акумулятор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2.6 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 г |
| Висота | 185 мм |
| Довжина: | 185 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Стать | Унісекс |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип фаллоімітатора | Ребристі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Да |
- Ціна: 1 359 ₴










