-33%Віброяйце з пультом для вагінальної та кліторальної стимуляції Pretty Fun Delight
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001992
967,16 ₴
648 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 340-49-51
Віброяйце з пультом
Відкрийте для себе нові обрії задоволення з віброяйцем Pretty Fun Delight з дистанційним пультом! Це інноваційне, багатофункціональне та ергономічне віброяйце призначене для вагінальної стимуляції та забезпечує незабутні відчуття.
Pretty Fun Delight виконано з якісного, м'якого силікону та безпечного пластику, що гарантує комфортне використання та максимальне задоволення. Водонепроникний дизайн дозволяє використовувати віброяйце у ванній або душі, розширюючи можливості для експериментів.

Особливістю цієї моделі є наявність відростка для додаткової стимуляції клітора, що посилює відчуття під час використання. Управління віброяйцем здійснюється за допомогою стильного пульта дистанційного керування, який дозволяє перемикати режими та інтенсивність вібрації.
Віброяйце Pretty Fun Delight пропонує 10 різних режимів вібрації та інтенсивності, що дозволяє підібрати найбільш підходящий для кожного користувача. Заряджання пристрою здійснюється через USB-кабель, який входить у комплект. Пульт працює на одній таблетковій батарейці LR44 (також у комплекті).
Тип: Вібратори, Віброяйце
Матеріал виготовлення: ABS
Розмір: 10 см, діаметр частини, що вводиться - 3 см, діаметр кульки - 1,5 см
Живлення: Вбудований акумулятор (Заряджання пристрою здійснюється через USB-кабель, який входить до комплекту)
Колір: Рожевий колір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 106 г |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 10 см |
| Діаметр | 3 см |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Рожевий |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Тип управління | Дистанційне |
| Стать | Жіночий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Призначення | Для жінок |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Функція вібрації | Да |
- Ціна: 648 ₴







