-10%влевовправо
Насадка на головку пеніса для збільшення члена прозора продовження статевого акту
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002146
110 ₴
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380963404951
- +380 (96) 340-49-51
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадки на статевий член. Продовження тривалості статевого акту. Повністю анонімна упаковка. Післяплати.
Зміцніть свій пеніс за допомогою чудової насадки для пеніса!
Завдяки шовковисто-м'якому матеріалу TPR чохол для пеніса м'який і еластичний, але досить міцний, щоб залишатися на ньому.
Він підходить для пеніса будь-якого кола, щільно прилягає до шкіри, утримує кров у пенісі і допомагає досягти більш тривалої та сильної ерекції.
Він також підходить для підвищення потенції та збільшення часу ерекції за рахунок обмеження стимуляції чутливих частин головки статевого члена та затримки еякуляції.
Просто надягніть подовжувач на пеніс і отримайте повне задоволення!
Матеріал: TPR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Для відтермінування еякуляції |
| Тип | Насадки на головку члена |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 67 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Прозорий |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Функція вібрації | Немає |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 99 ₴










