РОЗПРОДАЖ
-33%
-33%влевовправо
Анальна пробка для початківців конусна заглушка, що світиться в темряві для анальної стимуляції Anal Plug
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002216
579,10 ₴
388 ₴
Показати оптові ціни+380963404951
- +380 (96) 340-49-51
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна втулка світиться в темряві Beyond By Toyfa Kyle Glow, водонепроникна, силікон
Плагін Kyle Glow, що світиться у темряві, — це ваш шанс вийти за межі реальності та забути про нудні умови життя. Її суперсилу можна побачити лише у темряві. Звичайна анальна іграшка вночі перетворюється на паличку насолоди, що світиться. Kyle Glow — ідеальний інструмент для пари, який ви ніколи не втратите в темряві завдяки двошаровому силіконовому покриттю з безпечним порошком, що світиться в темряві. Верхній шар виконаний з м'якого рідкого силікону, що забезпечує комфортне використання.
Насолоджуйтесь невидимим сяйвом Kyle Glow і подаруйте собі та своєму партнеру незабутні враження навіть у найпохмуріші моменти.
| Тип | Анальна пробка |
| Довжина (заг.) (см) | 10 |
| Довжина (вставляється) (см) | 9 |
| Діаметр (см) | 2,2 - 3 |
| Вага (кг) | |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Колір | Синій |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToyFa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Тип | Анальна пробка |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 100 мм |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 388 ₴








