-33%Вібратор на присосці реалістичний на присосці для жінок Vibrator Ultra Soft Dude 22 см фаллос з машонкою
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002281
2 355,22 ₴
1 578 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 340-49-51
Реалістичний фалос з присоскою і мошонкою довжина 22 см. Повна анонімність. Післяплати.
THE ULTRA SOFT DUDE — це колекція розкішних фалоімітаторів, розроблена Love toy.
Відкрийте для себе кожен дюйм ультрам'якого фалоімітатора Dude. Задовольніть кожну жилку, вигин та опуклість цього точного аналога члена, яка виглядає та відчувається так, начебто ваші фантазії ожили.
Цей фалоімітатор максимально наближений до сп'янілого сеансу з ультрам'якою справжньою шкірою. Матеріал повністю схожий на шкіру, особливо при нагріванні у теплій воді, а це означає, що вам гарантовані неймовірні відчуття.
Ця іграшка має основу на присосці, яку можна прикріпити до будь-якої гладкої та твердої поверхні, щоб кататися без допомоги рук, як про вашу мрію. Просто нанесіть на нього мастило на водній основі та надягніть його так, щоб стимулювати ерогенні зони та отримати неймовірне задоволення.

Для ще більшої стимуляції він оснащений м'яким і красивим провідним контролером, який забезпечує 10 шаблонів хвиль та імпульсів. Якщо ви хочете повернутися до останньої частоти під час використання. Натискайте кожну частоту двічі на секунду, це дуже зручно! Ви ніколи не пошкодуєте, що придбали його!
| Тип | ze:18px">Вібратор реалістичний |
| Довжина (заг.) (см) | 22 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~ 18,5 |
| Діаметр (см) | ~ 4,5 |
| Вага (кг) | 0,395 |
| Матеріал виготовлення | TPE |
| Колір | Тілесний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 395 г |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 22 см |
| Діаметр | 4.5 см |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Бежевий |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | На присосках |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Дистанційне |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Немає |
| Режим роботи | Вібрація |
| Стать | Жіночий |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція підігрівання | Немає |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 578 ₴










