-10%влевовправо
Вібратор для жінок маленький для вагіни або кліторальної стимуляції 10 режимів вібрації Vibrator Mini
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000677
197,78 ₴
178 ₴
Показати оптові ціни+380963404951
- +380 (96) 340-49-51
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний вібратор. 10 режимів вібрації. Мініатюрний.
Універсальний вібратор, який стане Вашим найкращим другом, який завжди буде під рукою. Завдяки своїм мініатюрним розмірам вібратор можна завжди мати поряд.

Оргазм на відстані витягнутої руки. Вібратор можна використовувати як кліторальний, завдяки достатній потужності та 10 режимам вібрації. Невеликий діаметр та гладка фактура дозволить його дуже комфортно використовувати для анального сексу. І, звичайно, з великим успіхом можна застосовувати для вагінальної стимуляції.

| Тип | Вібратор міні |
| Довжина (заг.) (см) | 9,3 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~9 |
| Діаметр (см) | 1,8 |
| Вага (кг) | 0,060 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 9 см |
| Діаметр | 2 см |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип вібратора | Віброкулі |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Помада |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Стать | Унісекс |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Да |
- Ціна: 178 ₴










